Katarzyna Trzcielińska
Autor: Katarzyna Trzcielińska
16/10/2014
W skrócie: Twój materiał, Twoje prawa do niego i Twoja odpowiedzialność za przekaz.

Ty jesteś właścicielem przez Ciebie zamieszczanych  treści w systemie habitatON (tekstowych, foto i video). W tym zakresie chroni je Regulamin, który zezwala na  wykorzystywanie ich wyłącznie:

  1. W obszarze systemu habitatON poprzez udostępnianie.
  2. W celach promocji systemu habitatON przez jego dostawcę.

 

Osoby trzecie nie mogą więc kopiować i przenosić na inne strony internetowe publikowanych przez Ciebie materiałów. Chyba, że wyrazisz na to zgodę.

Z tytułu zamieszczania przez Ciebie treści w systemie habitatON nie przysługuje Ci wynagrodzenie z naszej strony. Publikujesz je dobrowolnie, podobnie jak ma to miejsce w większości sieci społecznościowych. 

 

 

Twój materiał, Twoja odpowiedzialność

Jeśli zamieszczasz treści tekstowe, zdjęcia i filmy, do których nie posiadasz praw autorskich lub upoważnienia do swobodnego nimi dysponowania,  ponosisz pełną odpowiedzialność za ewentualne naruszenie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych .

 

 

Tego tutaj nie lubimy
Jeśli propagujesz  treści komunistyczne, nazistowskie, faszystowskie bądź rasistowskie, nawołujące do nienawiści do innych narodów, ras, treści pornograficzne, dyskryminujące, obsceniczne i wulgarne, możesz stracić swój Profil wraz ze Stroną. W tym przypadku nie będzie przysługiwać Ci jakakolwiek odszkodowanie za utratę powyższych usług/danych.

  

Bez entuzjazmu patrzymy również na politykowanie. To nie tego typu sieć społecznościowa. Tu dbamy o pasje. 

 

Jeśli uważasz, że ktoś to łamie powyższe ustalenia, masz prawo zgłosić to do nas. 

Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.