Edgar Trzcieliński
Autor: Edgar Trzcieliński
30/08/2016
Emocje były fundamentem akcji, które mieliśmy przyjemność realizować z kibicami, najliczniejszą i najlepiej zorganizowaną grupą pasjonatów w Polsce. Działaliśmy w obszarze pomysłu, strategii wdrożenia, realizacji oraz narzędzi.

Pozytywne emocje czynią dobro dla ludzi i firm 

Nasi Partnerzy zyskali wzrost sentymentu do swoich marek wśród co najmniej kilkuset tysięcy potencjalnych klientów. 
Wygrały też dzieci z 7 Domów Dziecka zyskując odświeżoną przestrzeń, ale również zainteresowanie i zabawę.

 

 

W akcje realizowane z kibicami włączali się ludzie o różnych pasjach, skupieni w świecie sportu, edukacji i biznesu. Wychodzili z własną inicjatywą często zaskakując nas swoją kreatywnością. 

 

 

Emocje pomagają w sprzedaży 

Koncentrując się na emocjach, a nie produktach, w 123% zrealizowaliśmy cel sprzedażowy naszego Partnera. Pasjonaci zyskali oprawę urodzin Kolejorza, kupując przy tym ok. 350.000 sztuk piw marki Lech Pils.

 

 

 

Emocje są ważne w relacjach B2B

W projekcie wychodzącym poza marketing sportowy naszym zadaniem było dostarczyć narzędzia, które przyczynią się do wzrostu zaufania względem marki Partnera i poznania potrzeb jego klientów biznesowych. Wokół  globalnego lidera w produkcji pomp, firmy Grundfos, stworzyliśmy klub dla ponad 1000 najlepszych instalatorów w Polsce. Klubowicze poczuli się zaopiekowani, a ich rodziny dumne.

 

 

habitatON w liczbach:

 

 

Klienci:
 

 

 

+ ok. 50 firm, z którymi organizujemy akcje, których fundamentem są emocje >>>